PROTOCOL COVID 19 V 2.0

I TANCAT ESPLUGUENC AFICIONATS 2021 

Bases del torneig

Ranking inicial Tancat Espluguenc Aficionats 2021

Organitza: : C.E.E.Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Director del Torneig : José Antonio García Gil
Ciutat : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1696
Dates :  27/02/2021 - 29/05/2021

Calendari i resultats

  SNo. Cognom i Nom   NRtg Gr Club Codi FCE  

 

1.- Pablo Mañas Pellejero  M 2027 S EEE 21595
2.- Javier Montero Olmos  M 1802 U14  PAJ 28451 
3.- David Paez Nuñez  M 1794 S TBL 26020
4.- Didac Membrives Pino  M 1788 S PRA 379769
5.- David Terron Chueco  M 1745 U16 COR 357061
6.- Javier Mansa Morales  M 1700 S50 SJD 386376
7.- César Reyes Rodríguez M 1700 S SJD 386395
8.- Manuel Hernandez Giuliani M 1588 S EEE 383364
9.- Francisco Campos Recuenco  M 1572 S50 TBL 19105
10.- Jordi Moreno Sánchez  M 1572 S EEE 385080
11.- Rogelio Luna Muñoz M 1552 V65 EEE 26253
12.- Diego Membrives Cano M 1510  V65  PRA 385099

 

II TANCAT ESPLUGUENC SUB12 2021 

Bases del torneig 

Inscrits Tancat Espluguenc Sub12 2021

Organitza: : C.E.E.Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Director del Torneig : José Antonio García Gil
Ciutat : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1597
DateS : 27/02/2021 - 25/04/2021

Calendari i resultats

​​

  SNo. Name   NRtg Gr Club Codi FCE  

 

1.- Hugo Uber Gràcia M 1928 U12 CTJ 383960
2.- Álex Poyan Cobelli M 1731 U12 PAJ 380258
3.- Laia García Rodríguez F 1685 U12 MRT 384457
4.- Daniel Martos Martin M 1620 U12 EEE 334274
5.- Unai Añor Corbera M 1498 U12 MLR 334219
6.- Martí Mitjà Núñez M 1496 U12 EEE 386568
7.- Pablo Ramón Quintanilla M 1466 U10 PRA 385099
8.- Álex Martínez Mateo M 1355 U10 EEE 385086

 

III TANCAT ESPLUGUENC U-1800 DIMECRES

Bases del torneig

Formulari d'inscripció

Inscrits Tancat Espluguenc U-1800 

Organitza: : C.E.E.Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Director del Torneig : José Antonio García Gil
Ciutat : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1660
DateS : 10/03/2021 - 28/04/2021

Calendari i resultats​​

  SNo.   Name   NRtg Gr Club Codi FCE  

1.- AIM Jose Antonio Garcia Gil  M 1796 S50 EEE 19677
2.-   Arnau Morer i Capdevila  M 1659 S20  PRA 23841
3.-   Brandon Sandoval Mamani  M 1631 S  PRA 24391
4.-   Rogelio Luna Muñoz  M 1552 V65   EEE 26253
                 
                 
                 
                 

 

 

IV TANCAT ESPLUGUENC U-1800 DIVENDRES

Bases del torneig 

Formulari d'inscripció

Inscrits Tancat Espluguenc U-1800

Organitza: : C.E.E.Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Director del Torneig : José Antonio García Gil
Ciutat : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1664
DateS : 12/03/2021 - 23/04/2021

Calendari i resultats​​

  SNo.   Name   NRtg Gr Club Codi FCE  

1.-    David Paez Nuñez  M 1801  S TBL 26020
2.- AIM José Antonio García Gil M 1796  S50 EEE 19677
3.-   Didac Membrives Pino  M 1788 S PRA 379769
4.-   José Miguel Andrés Vaquero M 1702 S EEE 384312
5.-   Manuel Hernandez Giuliani M 1588 S EEE 383364
6.-   Jorge Moreno Sánchez M 1572 S EEE 385080
7.-   Rogelio Luna Muñoz M 1552 V65 EEE 26253
8.-   Diego Membrives Cano M 1510 V65  PRA 385099

 

 

;
Tornejos homologats per la FCE