Tancat Espluguenc Aficionats 2021

Rank after round 6

Rank Name Rtg Team Pts SB. Koya
1 Pablo Mañas Pellejero 2027 Espluguenc, C.E.E. 6 18,50 4
2 Francisco Campos Recuenco 1572 Torreblanca, C.E. 4 11,00 2
3 Didac Membrives Pino 1788 El Prat, C.E. 4 10,00 2
4 David Terrón Chueco 1745 Cornellá, C.E. 4 7,50 1
5 David Páez Núñez 1794 Torreblanca, C.E. 4 6,50 1
6 Javier Montero Olmos 1802 Pallejà, C.E. 3 7,50 1
7 Cesar Reyes Rodríguez 1700 Sant Joan Despí, C.E. 3 4,50 0
8 Manuel Hernández Giuliani 1588 Espluguenc, C.E.E. 2,75 0
9 Rogelio Luna Muñoz 1552 Espluguenc, C.E.E. 2 5,00 1
10 Javier Mansa Morales 1700 Sant Joan Despí, C.E. 2 4,00 1
11 Diego Membrives Cano 1510 El Prat, C.E. 4,25 1
12 Jorge Moreno Sánchez 1572 Espluguenc, C.E.E. 0 0,00 0


Calendari i resultats Tancat Espluguenc Aficionats 2021

   
Round 1 on 2021/02/27 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 1 Mañas Pellejero Pablo 2027 1-0 Membrives Cano Diego 1510 12
2 2 Montero Olmos Javier 1802 1-0 Luna Muñoz Rogelio 1552 11
3 3 Paez Nuñez David 1794 1-0 Moreno Sanchez Jorge 1572 10
4 4 Membrives Pino Didac 1788 1-0 Campos Recuenco Francisco 1572 9
5 5 Terron Chueco David 1745 1-0 Hernandez Giuliani Manuel 1588 8
6 6 Mansa Morales Javier 1700 0-1 Reyes Rodriguez Cesar 1700 7
   
Round 2 on 2021/03/06 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 12 Membrives Cano Diego 1510 1-0 Reyes Rodriguez Cesar 1700 7
2 8 Hernandez Giuliani Manuel 1588 1-0 Mansa Morales Javier 1700 6
3 9 Campos Recuenco Francisco 1572 1-0 Terron Chueco David 1745 5
4 10 Moreno Sanchez Jorge 1572 0-1 Membrives Pino Didac 1788 4
5 11 Luna Muñoz Rogelio 1552 0-1 Paez Nuñez David 1794 3
6 1 Mañas Pellejero Pablo 2027 1-0 Montero Olmos Javier 1802 2
   
Round 3 on 2021/03/13 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 2 Montero Olmos Javier 1802 1-0 Membrives Cano Diego 1512 12
2 3 Paez Nuñez David 1785 0-1 Mañas Pellejero Pablo 2027 1
3 4 Membrives Pino Didac 1784 1-0 Luna Muñoz Rogelio 1552 11
4 5 Terron Chueco David 1745 1-0 Moreno Sanchez Jorge 1572 10
5 6 Mansa Morales Javier 1700 1-0 Campos Recuenco Francisco 1572 9
6 7 Reyes Rodriguez Cesar 1700 1-0 Hernandez Giuliani Manuel 1588 8
   
Round 4 on 2021/03/20 at 10:00
Board  SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
12 Membrives Cano Diego 1512 ½-½ Hernandez Giuliani Manuel 1588 8
9 Campos Recuenco Francisco 1572 1-0 Reyes Rodriguez Cesar 1700 7
10 Moreno Sanchez Jorge 1572 0-1 Mansa Morales Javier 1700 6
11 Luna Muñoz Rogelio 1552 0-1 Terron Chueco David 1745 5
1 Mañas Pellejero Pablo 2027 1-0 Membrives Pino Didac 1784 4
2 Montero Olmos Javier 1802 0-1 Paez Nuñez David 1785 3
   
Round 5 on 2021/04/10 at 10:00
Board  SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 Paez Nuñez David 1785 1-0 Membrives Cano Diego 1512 12
4 Membrives Pino Didac 1784 0-1 Montero Olmos Javier 1802 2
5 Terron Chueco David 1745 0-1 Mañas Pellejero Pablo 2027 1
6 Mansa Morales Javier 1700 0-1 Luna Muñoz Rogelio 1552 11
7 Reyes Rodriguez Cesar 1700 1-0 Moreno Sanchez Jorge 1572 10
8 Hernandez Giuliani Manuel 1588 0-1 Campos Recuenco Francisco 1572 9
   
Round 6 on 2021/04/17 at 10:00
Board  SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
12 Membrives Cano Diego 1512 0-1 Campos Recuenco Francisco 1572 9
10 Moreno Sanchez Jorge 1572 0-1 Hernandez Giuliani Manuel 1588 8
11 Luna Muñoz Rogelio 1552 1-0 Reyes Rodriguez Cesar 1700 7
1 Mañas Pellejero Pablo 2027 1-0 Mansa Morales Javier 1700 6
2 Montero Olmos Javier 1802 0-1 Terron Chueco David 1745 5
3 Paez Nuñez David 1785 0-1 Membrives Pino Didac 1784 4
   
Round 7 on 2021/04/24 at 10:00
Board  SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 Membrives Pino Didac 1784 - Membrives Cano Diego 1512 12
5 Terron Chueco David 1745 - Paez Nuñez David 1785 3
6 Mansa Morales Javier 1700 - Montero Olmos Javier 1802 2
7 Reyes Rodriguez Cesar 1700 - Mañas Pellejero Pablo 2027 1
8 Hernandez Giuliani Manuel 1588 - Luna Muñoz Rogelio 1552 11
9 Campos Recuenco Francisco 1572 - Moreno Sanchez Jorge 1572 10
   
Round 8 on 2021/05/08 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
12 Membrives Cano Diego 1512 - Moreno Sanchez Jorge 1572 10
11 Luna Muñoz Rogelio 1552 - Campos Recuenco Francisco 1572 9
1 Mañas Pellejero Pablo 2027 - Hernandez Giuliani Manuel 1588 8
2 Montero Olmos Javier 1802 - Reyes Rodriguez Cesar 1700 7
3 Paez Nuñez David 1785 - Mansa Morales Javier 1700 6
4 Membrives Pino Didac 1784 - Terron Chueco David 1745 5
   
Round 9 on 2021/05/15 at 10:00
Board  SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
5 Terron Chueco David 1745 - Membrives Cano Diego 1512 12
6 Mansa Morales Javier 1700 - Membrives Pino Didac 1784 4
7 Reyes Rodriguez Cesar 1700 - Paez Nuñez David 1785 3
8 Hernandez Giuliani Manuel 1588 - Montero Olmos Javier 1802 2
9 Campos Recuenco Francisco 1572 - Mañas Pellejero Pablo 2027 1
10 Moreno Sanchez Jorge 1572 - Luna Muñoz Rogelio 1552 11
   
Round 10 on 2021/05/22 at 10:00
Board  SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
12 Membrives Cano Diego 1512 - Luna Muñoz Rogelio 1552 11
1 Mañas Pellejero Pablo 2027 - Moreno Sanchez Jorge 1572 10
2 Montero Olmos Javier 1802 - Campos Recuenco Francisco 1572 9
3 Paez Nuñez David 1785 - Hernandez Giuliani Manuel 1588 8
4 Membrives Pino Didac 1784 - Reyes Rodriguez Cesar 1700 7
5 Terron Chueco David 1745 - Mansa Morales Javier 1700 6
   
Round 11 on 2021/05/29 at 10:00
Board  SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
6 Mansa Morales Javier 1700 - Membrives Cano Diego 1512 12
7 Reyes Rodriguez Cesar 1700 - Terron Chueco David 1745 5
8 Hernandez Giuliani Manuel 1588 - Membrives Pino Didac 1784 4
9 Campos Recuenco Francisco 1572 - Paez Nuñez David 1785 3
10 Moreno Sanchez Jorge 1572 - Montero Olmos Javier 1802 2
11 Luna Muñoz Rogelio 1552 - Mañas Pellejero Pablo 2027 1
 
;
Tornejos homologats per la FCE