Classificació Tancat Espluguenc Sub12 2021

Rank after round 6

Rank Name Rtg Team Pts SB. Koya
1 Pablo Ramón Quintanilla 1466 El Prat, C.E. 6 12,50 2
2 Hugo Uber Gracia 1928 Catalonia-Joviat, E. 11,00
3 Laia García Rodríguez 1685 Martorell, C.E. 6,25 1
4 Àlex Poyán Cobelli 1731 Pallejà, C.E. 3 5,50 ½
5 Daniel Martos Martín 1620 Espluguenc, C.E.E. 6,00 1
6 Martí Mitjà Núñez 1496 Espluguenc, C.E.E. 2 1,50 0
7 Unai Añor Corbera 1498 Molins de Rei, C.E. Foment 1,25 0
8 Àlex Martínez Mateo 1355 Espluguenc, C.E.E. 0 0,00 0

Calendari Tancat Espluguenc Sub12 2021

   
Round 1 on 2021/02/28 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 1 Hugo Uber Gracia 1928 +-- Alex Martinez Mateo 1355 8
2 2 Alex Poyan Cobelli 1731 0-1 Pablo Ramon Quintanilla 1466 7
3 3 Laia Garcia Rodriguez 1685 1-0 Marti Mitja Nuñez 1496 6
4 4 Daniel Martos Martin 1620 ½-½ Unai Añor Corbera 1498 5
   
Round 2 on 2021/03/07 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 8 Alex Martinez Mateo 1355 0-1 Unai Añor Corbera 1498 5
2 6 Marti Mitja Nuñez 1496 0-1 Daniel Martos Martin 1620 4
3 7 Pablo Ramon Quintanilla 1466 1-0 Laia Garcia Rodriguez 1685 3
4 1 Hugo Uber Gracia 1928 ½-½ Alex Poyan Cobelli 1731 2
   
Round 3 on 2021/03/14 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 2 Alex Poyan Cobelli 1731 1-0 Alex Martinez Mateo 1355 8
2 3 Laia Garcia Rodriguez 1685 0-1 Hugo Uber Gracia 1928 1
3 4 Daniel Martos Martin 1620 0-1 Pablo Ramon Quintanilla 1466 7
4 5 Unai Añor Corbera 1498 0-1 Marti Mitja Nuñez 1496 6
 
Round 4 on 2021/03/21 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 8 Alex Martinez Mateo 1355 0-1 Marti Mitja Nuñez 1496 6
2 7 Pablo Ramon Quintanilla 1466 +-- Unai Añor Corbera 1498 5
3 1 Hugo Uber Gracia 1928 1-0 Daniel Martos Martin 1620 4
4 2 Alex Poyan Cobelli 1731 0-1 Laia Garcia Rodriguez 1685 3
 
Round 5 on 2021/04/11 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 3 Laia Garcia Rodriguez 1685 1-0 Alex Martinez Mateo 1355 8
2 4 Daniel Martos Martin 1620 ½-½ Alex Poyan Cobelli 1731 2
3 5 Unai Añor Corbera 1498 0-1 Hugo Uber Gracia 1928 1
4 6 Marti Mitja Nuñez 1496 --+ Pablo Ramon Quintanilla 1466 7
 
Round 6 on 2021/04/18 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 8 Alex Martinez Mateo 1355 0-1 Pablo Ramon Quintanilla 1466 7
2 1 Hugo Uber Gracia 1928 1-0 Marti Mitja Nuñez 1496 6
3 2 Alex Poyan Cobelli 1731 1-0 Unai Añor Corbera 1498 5
4 3 Laia Garcia Rodriguez 1685 ½-½ Daniel Martos Martin 1620 4
 
Round 7 on 2021/04/25 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 4 Daniel Martos Martin 1620 - Alex Martinez Mateo 1355 8
2 5 Unai Añor Corbera 1498 - Laia Garcia Rodriguez 1685 3
3 6 Marti Mitja Nuñez 1496 - Alex Poyan Cobelli 1731 2
4 7 Pablo Ramon Quintanilla 1466 - Hugo Uber Gracia 1928 1
 
;
Tornejos homologats per la FCE