Classificació Tancat Espluguenc U-1800 Divendres

Rank after round 5

Rank   Name Rtg Club Pts SB. Koya
1   David Paez Nuñez 1801 Torreblanca, C.E. 5 7,50 1
2 AIM Jose Antonio Garcia Gil  1796 Espluguenc, C.E.E. 5 6,50 1
3   Didac Membrives Pino 1788 El Prat, C.E. 4,50 1
4   Rogelio Luna Muñoz 1552 C.E.E.Espluguenc 1,75 0
5   Jose Miquel Andres Vaquero 1702 Espluguenc, C.E.E. 2,00 0
6   Manuel Hernandez Giuliani 1588 Espluguenc, C.E.E. 1,25 ½
7   Diego Membrives Cano 1510 El Prat, C.E. 1 2,50 ½
8   Jorge Moreno Sanchez 1572 Espluguenc, C.E.E. 0 0,00 0

Rank after round 3

 

Calendari i resultats 

Tancat Espluguenc U-1800 Divendres

 
Round 1 on 2021/03/12 at 18:00
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 Jose Miquel Andres Vaquero 1702 0 - 1 David Paez Nuñez 1801 8
2 Diego Membrives Cano 1510 0 - 1 Rogelio Luna Muñoz 1552 7
3 Didac Membrives Pino 1788 1 - 0 Jorge Moreno Sanchez 1572 6
4 Jose Antonio Garcia Gil 1796 1 - 0 Manuel Hernandez Giuliani 1588 5
 
Round 2 on 2021/03/19 at 18:00
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
8 David Paez Nuñez 1801 1-0 Manuel Hernandez Giuliani 1588 5
6 Jorge Moreno Sanchez 1572 0-1 Jose Antonio Garcia Gil 1796 4
7 Rogelio Luna Muñoz 1552 0-1 Didac Membrives Pino 1788 3
1 Jose Miquel Andres Vaquero 1702 ½-½ Diego Membrives Cano 1510 2
Round 3 on 2021/03/26 at 18:00
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 Diego Membrives Cano 1510 0-1 David Paez Nuñez 1801 8
3 Didac Membrives Pino 1788 1-0 Jose Miquel Andres Vaquero 1702 1
4 Jose Antonio Garcia Gil 1796 1-0 Rogelio Luna Muñoz 1552 7
5 Manuel Hernandez Giuliani 1588 +-- Jorge Moreno Sanchez 1572 6
 
Round 4 on 2021/04/09 at 18:00
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
8 David Paez Nuñez 1801 1-0 Jorge Moreno Sanchez 1572 6
7 Rogelio Luna Muñoz 1552 ½-½ Manuel Hernandez Giuliani 1588 5
1 Jose Miquel Andres Vaquero 1702 0-1 Jose Antonio Garcia Gil 1796 4
2 Diego Membrives Cano 1510 ½-½ Didac Membrives Pino 1788 3
 
Round 5 on 2021/04/16 at 18:00
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 Didac Membrives Pino 1788 0-1 David Paez Nuñez 1801 8
4 Jose Antonio Garcia Gil 1796 1-0 Diego Membrives Cano 1510 2
5 Manuel Hernandez Giuliani 1588 0-1 Jose Miquel Andres Vaquero 1702 1
6 Jorge Moreno Sanchez 1572 0-1 Rogelio Luna Muñoz 1552 7
 
Round 6 on 2021/04/23 at 18:00
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
8 David Paez Nuñez 1801 - Rogelio Luna Muñoz 1552 7
1 Jose Miquel Andres Vaquero 1702 - Jorge Moreno Sanchez 1572 6
2 Diego Membrives Cano 1510 - Manuel Hernandez Giuliani 1588 5
3 Didac Membrives Pino 1788 - Jose Antonio Garcia Gil 1796 4
 
Round 7 on 2021/04/30 at 18:00
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 Jose Antonio Garcia Gil 1796 - David Paez Nuñez 1801 8
5 Manuel Hernandez Giuliani 1588 - Didac Membrives Pino 1788 3
6 Jorge Moreno Sanchez 1572 - Diego Membrives Cano 1510 2
7 Rogelio Luna Muñoz 1552 - Jose Miquel Andres Vaquero 1702 1

 

;
Tornejos homologats per la FCE